BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Ar pats rašiau?

2014-04-28

Keistas komentaras, kai klausia ar pats rašiau. Visai originalių minčių nėra niekur. Yra pritariantys ar prieštaraujantys. Todėl, jei randu tinkamą citatą - pridedu, o bendra mintis apie elektronines knygas ta pati. Per brangios ir ne visiems prieinamos jos yra. Jei nemėgsti skaityti elektroninės - neskaityk, bet nesiremk kvailais argumentais. Ir “profesionalų” prašau nesiremti demagogija arba mintimis “iš lubų”. Yra faktų, kurie palaiko nemokamų eknygų gyvavimą, o visokie samprotavimai apie piratavimą ir nelegalias kopijas - tai tik asmeniniai neįsigilinusių svaičiojimai. Nebandėt - nekalbėkit. Paleiskit savo knygą nemokamai ir pažiūrėkit, ar laimėsit iš to. Demagogija užsiimti lengviausia.

Rodyk draugams

Apie viską po truputį

2014-04-27

Jei domina ne tik eknygos užsukite į mano svetainę http://www.sarka.comli.com/ . Juk mus supa pasaulis, kur ne viskas taip, kaip norime. Reikia kartais ir garsiau tai pasakyti.

Rodyk draugams

Mintys apie nemokamas eknygas

2013-08-17

Sveiki užsukę į mūsų nauja blogą. Kažkiek laiko jis bus mūsų senesnio blogo atspindys, tačiau tikimės aktyvesnio jūsų dalyvavimo( komentarų ) ir daugiau naudingos visiems, kas domisi eknygomis, informacijos.

Rodyk draugams